Shiba Inu (SHIB) yatırımcılarının ömrü, token yakımına kâfi mi?

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Shiba Inu (SHIB) için yakımlar büyük değer taşımaya devam ediyor. Yapılan yakımlar daha sonrası dolanımdaki arzda büyük düşüşün ne vakit yaşanabileceği ise merak ediliyor. Youtube üzerinde yaptığı zincir üstü data tahlilleri ile tanınan bir isimden, bu hususa yönelik bir paylaşım geldi.

Jeff – OnTheChain.io son paylaşımında, her gün 1 milyon SHIB yakıldığı senaryoda, hedeflenen 100 milyar arza 1 milyon yılı aşkın müddette ulaşılabileceğini belirtti:

Bilindiği üzere Shiba Inu topluluğu uzun bir müddetdir SHIB yakımları gerçekleştiriyor. 1 katrilyon arza sahip projenin şimdiye kadar %41’i sirkülasyondan kaldırıldı.

Ancak hatırlanacağı üzere bunun büyük bir kısmını, Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin gerçekleştirdi. Buna karşın topluluk, geçtiğimiz yıl değerli ölçüde SHIB’i dolanımdan kaldırdı.

“SHIB Token Yakımları 25 Yılda Bitebilir”

Shib Burn portalı ise zincir üstü bilgi analistinin tersine, Eylül ayındaki kadar tokenin yakıldığı senaryoda arzın %90’ının, 25 yıl içerisinde dolanımdan kaldırılacağını hesapladı. O periyot, yaklaşık olarak 1,75 milyar adet Shiba Inu yakım cüzdanlarına gönderilmişti.

Topluluğun yakım performansı son periyotta düşmüş olsa da her gün, 1 milyonun pek üzerinde token sirkülasyondan kaldırılmaya devam ediliyor. Örneğin, son 24 saatte 22 milyon SHIB tokeni yakıldı.

Bu makale birinci vakit içinderda BeInCrypto üzerinde yayımlanmıştır.

Okumaya devam et...
 
Üst