Robinhood CFO’su, Shiba Inu’nun listelenmesi hakkında açıklama yaptı

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Tanınan kripto borsası Robinhood, Shiba Inu da dahil olmak üzere yeni kripto para ünitelerini listelemedilk evvel düzenlemeler konusunda netlik bekleyecek.

Kraken borsasının Finans Yöneticisi (CFO) Jason Warnick, The Wall Street Journal’ın sanal CFO Ağı Zirvesi’nde listelemeler hakkında konuştu. CFO, Shiba Inu topluluğunun Robinhood’da listeleme istemesini içeren bir dilekçeye karşılık verdi. Jason Warnick, şirketin yeni tokenler eklemedilk evvel düzenleyicilerden daha fazla netlik istediğini deklare etti. Warnick şunları söylemiş oldu:

Shiba Inu topluluğu daha evvel, Robinhood’da Shiba Inu’nun listelenmesi için bir imza kampanyası başlatmıştı. Dilekçe 550 binin üzerinde imza toplamıştı.

Dogecoin listelenmişti

Bahsi geçen dilekçe, Robinhood’un, latifeden ilham alarak ortaya çıkan Dogecoin’i listelediğinden bahsediyor. Robinhood’un Dogecoin’i listelemesi, bu yıl görülen DOGE ticaret çılgınlığı niçiniyle geliri arttığı için firma için hayli olumlu sonuçlar doğurdu.

Robinhood şu anda kullanıcıların Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ethereum Classic, Dogecoin ve Bitcoin SV satın almasına, satmasına ve elinde tutmasına müsaade veriyor. Borsa geçen yılın sonlarında, bir kripto para ünitesi armağan programı başlattı. Bunun yanında borsanın kripto para cüzdanı özelliğinin 1,6 milyon kişilik bir bekleme listesi var.

Shiba Inu listeleme söylentileri SHIB fiyatını artırdı

Shiba Inu’nun fiyatı, Robinhood’un Şubat ayında listeleme yapacağını öne süren söylentilerin akabinde son vakit içinderda yükseliş kaydetti. CFO, şirketin uyumluluğa odaklandığını belirtirken Warnick’in yorumları listeleme söylentilerini ortadan kaldırıyor üzere görünüyor.

Warnick, Robinhood’un kurumsal hazinesi için kripto satın alma planı olmadığını da kelamlarına ekledi. Bunun sebebini şöyleki deklare etti:

Geçen yıl Robinhood Operasyon Yöneticisi Christine Brown, Shiba Inu topluluğunu övdü fakat firmanın SHIB’i listelemeyi planlayıp planlamadığına dair rastgele bir detay eklemedi.

Bu makale birinci vakit içinderda Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır

Okumaya devam et...
 
Üst