Floki Inu’da büyük yükseliş sürüyor

Urfalı

Global Mod
Global Mod
Floki Inu toplam kilitli varlık ölçüsünde (TVL) artış yaşıyor. Emsal bir senaryo FLOKI fiyat grafiğinde de görülüyor.

FLOKI Coin son 7 gün içerisinde en epeyce yükselen meme-coin olmayı başarıyor. Rakipleri olan Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz haftadan bu yana %1 düştü. En yakın rakibi olan Baby Doge Coin ise %28 yükseldi. bu biçimdece FLOKI, fiyatı son 7 günde %105 artarak doruğa yerleşti.

FLOKI fiyatında görülen artış DeFi tarafınca gelen datalar ile destekleniyor. Örneğin meme-coin’in fiyatı, yıl başından bu yana %200 artarken FlokiFi Locker üzerinde kilitli olan varlık ölçüsü da %166 arttı. 1 Ocak günü 3,1 milyon dolar olan TVL artık 8,38 milyon dolara ulaşmış durumda.

Köpek bahisli kripto para, yürüttüğü PR çalışmaları ile sık sık gündeme gelmiş lakin rakipleri SHIB ve DOGE üzere bir momentumu, hiç bir vakit yakalayamamıştı. Öte yandan bu durum aksine dönüyor üzere gözüküyor. Floki Inu (FLOKI) yıl başından bu yana %200 yükselerek adeta küllerinden doğmayı başardı.

Projede bununla birlikte token yakım gelişmesi yaşanıyor. Topluluk tarafınca alınan bir karara bakılırsa 100 milyon dolar pahasında token yakımı gündeme geldi. Bunun yanında BNB Chain ile DeFi platformu içinde bir köprü kurulması hedefleniyor.

Bu makale birinci vakit içinderda BeInCrypto üzerinde yayımlanmıştır.

Okumaya devam et...
 
Üst