Adani Grup Şirketlerin Bilançosu “Çok Sağlıklı” Diyor

Beykozlu

New member
Adani group, piyasa istikrara kavuştuğunda her kuruluşun sermaye piyasası stratejisini gözden geçireceğini söyledi.(Dosya)


Bangalore:

Adani Group Pazartesi günü yaptığı açıklamada, portföy şirketlerinin her birinin bilançosunun “çok sağlıklı” olduğunu ve açığa satış raporunun ardından yaşanan hisse senedi bozgununun ortasında güçlü kurumsal yönetişime ve güvenli varlıklara sahip olduğunu söyledi.

Bir grup sözcüsü Reuters’e, grubun gelir büyüme hedefini yarıya indirdiğini ve yeni sermaye harcamalarını azaltmayı planladığını belirten bir medya haberine yanıt olarak Adani Grubu şirketlerinin “güçlü nakit akışları var ve iş planımız tamamen finanse edildi” dedi.

Grup, mevcut piyasa istikrara kavuştuğunda her kuruluşun kendi sermaye piyasası stratejisini gözden geçireceğini belirterek, “portföyümüzün hissedarlara üstün getiri sağlama konusunda devam eden kabiliyetine güvendiklerini” de sözlerine ekledi.


()

(Sorumluluk Reddi: New Delhi Television, bir Adani Group Şirketi olan AMG Media Networks Limited’in bir yan kuruluşudur.)Günün Öne Çıkan VideosuPiyasalar Düştü, Adani Hisseleri 8 İşlem Seansından Sonra İyileşti
 
Üst