Tek Başına Konuta Çıkmak İsteyenlerin ömrünü Kolaylaştıracak Mutfak Alışverişi Rehberi

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Türkiye simülasyonunda farklı konuta çıkmak her gencin hayali… Pekala her şey bu kadar değerliyken tek başına meskene çıkmak nasıl bir challenge? ömrünüzü kolaylaştıracak bir alışveriş rehberiyle geldik, hazırsanız başlayalım.????????

‘Önerdiğimiz eserleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki temaslardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız eserlerde satıcılardan kaynaklanan meselelerden Onedio sorumlu değildir.’

21. Dışarıdan beslenerek yaşayamayacak biri için tencere seti birinci alınacak eserlerden biri…

7 kesimden oluşan Acar markalı granit tencere setini 599,90 TL’lik fiyatıyla satın almak isterseniz tık tık!

20. Birinci etapta büyük yemek kadrolarına gerek yok, muhtaçlığı karşılasın yeter!

Porland’ın 24 modülden oluşan 6 kişilik yemek kadrosunu 499 TL’lik fiyatıyla incelemek isterseniz tık tık!

19. Bakliyatlar, baharatlar, paketli mamüllerin hepsi dolapların içerisinde nizamlı dursun isterseniz…

Kitchen Life’ın 18’li saklama kabı setini 279,99 TL’lik fiyatıyla sepete eklemek isterseniz sizi bu biçimde alabiliriz.

18. Daima çatal yıkamak istemiyorsanız çatal, kaşık, bıçak setinin fazlaca kesimli olanından şaşmayın!

309,99 TL’lik fiyatıyla 12 kişilik Kısmet markalı 60 kesimden oluşan çatal, kaşık, bıçak kadrosunu sepete eklemek için tık tık!

17. Cam ayrıntılı kablosuz kettle hem şık duracak birebir vakitte su düzeyini gorebileceksiniz. Fonksiyonunu anlatmaya gerek yok, her meskene lazım!

259,90 TL’lik fiyatıyla Sinbo kablosuz cam su ısıtıcıyı sepete eklemek isteyenleri şu biçimde alabiliriz.

16. Ee her pişirdiğiniz yemeği birebir gün bitiremeyeceğinizi düşünecek olursak saklama kapları şayet olmazsa olmaz!

Refikadan markalı emaye 3’lü saklama kabı setini 209 TL’lik fiyatıyla buradan, Trustmoda markalı 5’li dikdörtgen şeffaf saklama kabı setini 69,90 TL’lik fiyatıyla şuradan satın alabilirsiniz.

15. Bedelini lakin yokluğunda anladığımız servis seti…

Irmak markalı 6 kesimden oluşan servis setini 231,90 TL’ye sepete ekleyip çabucak satın almak isterseniz sizi buraya alabiliriz.

14. Evvelden tabaklanıp buzdolabına kaldırılan yiyecekleri ısıtmak, kolay tarifler denemenin en kolay yolu…

Samsung’un 23 litrelik inox mikrodalga fırınını 1.449 yerine %10 indirimle 1.299 TL’ye satın almak için tık tık!

13. Birinci etapta fırın almak istemeyenlerin mutfaktaki eli, kolu olacak.????????

Sepette indirimli fiyatıyla 1.933 TL’ye satın almak isterseniz sizi bu biçimde alabiliriz.

12. Hafta sonu aldığınız yeşillikleri topluca yıkayıp kurutmanın hafta içi işinizi ne kadar kolaylaştıracağını iddia edemezsiniz!

Zerzevat kurutma aparatını 59,60 TL’lik fiyatıyla çabucak sepete eklemek isterseniz sizi buradan esere alabiliriz.

11. “Bıçaklarım seyirlik değil, ömürlük olsun” diyenlerin tercihi Victorinox…

Soyacak ve 3 farklı bıçaktan oluşan seti 276,70 TL’lik fiyatıyla sepete eklemek için tık tık!

Bir kullanıcı yorumunu da sizinle paylaşalım: ‘S__oyacağı çabucak hemen kullanmadım ancak bıçaklar hayli düzgün… Dondurucudan yeni çıkardığım taş üzere peyniri çarçabuk küçük modüllere bölebildim, şad kaldım.’

10. Eski tip süzgeçler yerine şöyleki çok kullanışlı bir lavabo süzgeci…

English Home’un ayarlanabilir lavabo süzgecini 32,49 TL’lik fiyatıyla sepete eklemek isterseniz sizi bu biçimde alabiliriz.

‘Ben klasikten şaşmam’ diyenleri de şuradan klasik süzgece alabiliriz.

9. şayet olmazsa olmaz diyemeyeceğiz lakin konuk ağırlamak isteyenlerin tercihi olabilir.

Schafer’ın rose gold 3’lü kek kalıbı setini 119,95 TL’lik fiyatıyla şuradan inceleyebilir, sepete ekleyebilirsiniz.

8. “Çırptım çırptım, karıştırdım…” kısmı için de çırpma tellerinden faydalanabilirsiniz.

Bonus olarak yatay çırpıcıyla patates de ezebileceğinizi söylemeden geçemeyeceğiz. 2’li çırpma setini şuradaki linkten inceleyip sepete ekleyebilirsiniz.

7. Meyve, zerzevat, bulaşık yıkamak, salata yapmak ve daha birfazlaca şey için kullanabileceğiniz derin bir kap her mutfağa lazım!

IKEA’nın çelik kabı çok kullanışlı… 84,98 TL’lik fiyatıyla satın alıp uzun yıllar kullanmak isteyenleri buraya alabiliriz.

6. Çaydan vazgeçemeyenlerin alışveriş listesinin başında geleceğine eminiz!

Karaca’nın küçük uzunluk çaydanlığını 214 TL’lik fiyatıyla sepete eklemek isteyenleri şu biçimde alabiliriz.

5. Çay ve kahve severlerin en yakın dostu olan kupalar… Meskeninize renk katacak bir kupa setiyle geldik.????????

6’lı renkli kupa setini 139,90 TL’ye sepete eklemek isteyenler tık tık!

4. Servis ve televizyon karşısında yemek keyfi yapmak için bir tepsi şart!

Sepette indirimli 44,99 TL’lik fiyatıyla Madame Coco markalı yuvarlak tepsiyi satın almak isteyenleri şöyleki alalım.

3. Cam bardakları tek bir setle ortadan çıkarmak isteyenler için dev takım…

Su bardağı, meşrubat bardağı, kahve yanı su bardağı, çay bardağı ve çay tabağının ortasında bulunduğu 60 modülden oluşan 12 kişilik cam setini 479,40 TL’lik fiyatıyla incelemek için tık tık!

2. Kahve yanı bardağı olur da kahve fincansız olur mu?

Ahşap tabaklara sahip 6 kişilik porselen kahve fincanı kadrosunu sepette indirimli 97,50 TL’lik fiyatıyla satın almak için tık tık!

1. Ülkü boyutta çelik bir rende de mutfakta hayat kolaylaştıran eserlerden biri…

IKEA markalı rendeyi 66,99 TL’lik fiyatıyla sepete eklemek için tık tık!